Czy rozpoznajesz tych mężczyzn? - Aktualności - KPP Wschowa

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Czy rozpoznajesz tych mężczyzn?

Data publikacji 17.04.2019

Wschowscy policjanci Wydziału Kryminalnego dążą do ustalenia personaliów młodych mężczyzny, którzy w okresie pomiędzy 21 a 24 grudnia ubiegłego roku włamali się do altan ogrodowych na terenie ogródków działkowych w Jędrzychowicach skąd wynieśli wartościowe przedmioty. Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w ich identyfikacji i zatrzymaniu. Ktokolwiek ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP Wschowa osobiście bądź pod nr 65 540 82 50, 65 540 82 11.

Wschowscy policjanci Wydziału Kryminalnego dążą do ustalenia danych personalnych młodych mężczyzny, którzy mają ścisły związek z włamaniami i uszkodzeniami altan ogrodowych na terenie ogródków działkowych w Jędrzychowicach.  Do zdarzeń doszło ubiegłego roku pomiędzy 21 a 24 grudnia. Z ustaleń wynika, że łupem mężczyzny padły m.in.  akumulator samochody, grill, przewody elektryczne, przenośna kuchenka gazowa.

Wschowskim policjantom udało się uzyskać nagranie na którym widać tych trzech młodych mężczyzn. Ktokolwiek ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP Wschowa osobiście bądź pod nr 65 540 82 50,  65 540 82 11.

Z naszej strony gwarantujemy anonimowość.

 

 

 

opr. podkom. Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa