Narkotyki trzymał w lodówce. Sąd zastosował areszt - Aktualności - KPP Wschowa

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki trzymał w lodówce. Sąd zastosował areszt

Data publikacji 22.02.2019

Wschowscy kryminalni zatrzymali 23 - letniego mieszkańca Wschowy u którego w zamrażalniku, w worku z frytkami ujawnili 72 gramy amfetaminy. Wczorajszego popołudnia (21 lutego) wschowski sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec mężczyzny 3 miesięczny areszt.

Wschowscy policjanci Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej namierzyli młodego mężczyznę, 23 - letniego mieszkańca Wschowy, który miał mieć związek z biznesem narkotykowym. 19 lutego br. na podstawie wydanego postanowienia przez prokuratora podczas przeszukania miejsca zamieszkania 23 - latka kryminalni ujawnili w zamrażalniku, w worku z frytkami zawiniętą w bandaże substancję nieznanego pochodzenia. W wyniku przeprowadzonych testów okazało się, że była to amfetamina. Policjanci zabezpieczyli ponad 72 gramy tego narkotyku. Czarnorynkowa wartość tej substancji to 2,5 tys. złotych.  Funkcjonariusze nadal wyjaśniają okoliczności sprawy.

Dla dobra śledztwa wczorajszego popołudnia (21 lutego) wschowski Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej we Wschowie i zastosował wobec młodego mężczyzny 3 miesięczny areszt.

 

 

opr. podkom. Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa