Posterunek Policji w Szlichtyngowej wyposażony w domofon - Aktualności - KPP Wschowa

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posterunek Policji w Szlichtyngowej wyposażony w domofon

Data publikacji 07.01.2019

Posterunek Policji w Szlichtyngowej wyposażony został w domofon. Urządzenie jest kolejnym rodzajem systemu łączności, które ma usprawnić komunikację z Policją poza godzinami planowanych dyżurów w Posterunku Policji w Szlichtyngowej. Przypomnijmy, że szlichtyngowska Policja dysponuje również urządzeniem ALKOBLOW, które dostępne jest dla każdej osoby chcącej sprawdzić swoją trzeźwości zanim zasiądzie za kółkiem.

Policjanci Posterunku Policji w Szlichtyngowej pełnią dyżury w dni robocze :

w poniedziałki w godz. 10.00 - 14.00,

środy w godz. 16.00 - 17.00,

piątki w godz. 18.00 - 19.00.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców w szczególności gminy Szlichtyngowa, władze samorządowe gminy Szlichtyngowa oraz Policja przeznaczyły środki finansowe na zakup i montaż domofonu - zewnętrznego telefonu alarmowego. Urządzenie zamontowane zostało przy wejściu do Posterunku Policji w Szlichtyngowej. Ma ono spełniać podstawowe zadanie, a mianowicie zapewnić kontakt interesanta z Policją poza planowanymi dyżurami, kiedy posterunek będzie zamknięty. Urządzenie bezpośrednio zapewni kontakt z dyżurnym wschowskiej Policji co przyspieszy i usprawni nasze działania.

Przypomnijmy, że w Posterunku Policji w Szlichtyngowej jest możliwość sprawdzenia trzeźwości w momencie kiedy nie jesteśmy jej pewni. Zachęcamy do badań.

 

 

opr. podkom. Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa