Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? - Aktualności - KPP Wschowa

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 18.12.2018

Wschowscy policjanci poszukują przedstawionego na załączonych zdjęciach z ujęć kamery mężczyznę, który 10 października br. koło godz. 17.50 wykorzystując nieuwagę przybyłego do Klasztoru Braci Franciszkanów rowerzysty odjechał na jego jednośladzie. Straty wyceniono na 1 tys. zł. Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w jego identyfikacji i zatrzymaniu.

Do zdarzenia z udziałem przedstawionego mężczyzny doszło 10 października br. na terenie Klasztoru Braci Mniejszych OFM we Wschowie.

Wizytę w klasztorze zarejestrowały kamery. Z zapisu monitoringu, którego jakość jest słaba wynika, że sprawcą kradzieży wartego 1 tys. złotych roweru był młody mężczyzna, w wieku około 20 – 25 lat, szczupłej budowy ciała. W momencie kradzieży ubraną miał bluzę jasno - szarą z granatowym kapturem. Skradziony rower był marki Kross Evado koloru czarno – czerwonego, rozmiar opon 29 cali.

Ktokolwiek go rozpoznaje proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP Wschowa osobiście bądź pod nr 65 540 82 50,  65 540 82 11.

 

opr. podkom. Maja Piwowarska

KPP Wschowa