Nadal trwają intensywne poszukiwania sławianina Macieja Wróblewskiego - Aktualności - KPP Wschowa

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nadal trwają intensywne poszukiwania sławianina Macieja Wróblewskiego

Data publikacji 04.09.2018

Policja, straż miejska, wszystkie pozostałe służby ratownicze, jak również osoby zaprzyjaźnione z rodziną zaginionego 73 - letniego sławianina Macieja Wróblewskiego prowadzą nadal intensywne poszukiwania. Wachlarz podejmowanych działań jest bardzo szeroki. Policja bierze pod uwagę wszystkie możliwe wersje zdarzeń. Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę o zaginionym proszone są o kontakt pod nr telefonu 65540 8211, bądź 112.

Zaginiony Maciej Wróblewski, znany wśród mieszkańców gminy Sława właściciel apteki na  starym rynku w Sławie ostatni raz widziany był 21 sierpnia br. koło godziny 19.15. Mężczyzna nie zabrał ze sobą żadnych urządzeń telekomunikacyjnych i oddalił się w nieznanym kierunku.  Do dnia dzisiejszego nie nawiązał kontaktu z rodziną, znajomymi. Miejsce pobytu 73 - latka jest nadal nieznane.  

Do działań poszukiwawczych zaangażowani są policjanci, strażnicy miejscy, ratownicy wodni ze Sławy, jak również rodzina, znajomi zaginionego i mieszkańcy Sławy, którzy sprawdzają skrupulatnie każdą informację mogącą przyczynić się do odnalezienia 73 - latka.

Wszystkie osoby posiadające informacje, w szczególności z okolic Sławy proszone są o kontakt osobiście bądź telefonicznie z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wschowie pod nr 65 540 8250 lub 65 540 8211, dzwoniąc na numer alarmowy 112.

 

opr. podkom. Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa