Sławscy policjanci otrzymali rowery - Aktualności - KPP Wschowa

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sławscy policjanci otrzymali rowery

Data publikacji 20.07.2018

Dwa nowe rowery ułatwią pracę sławskiej policji. Wczoraj (19 lipca) z rąk Burmistrza Sławy mundurowi odebrali nowe jednoślady, które pozwolą nadzorować większy obszar, lepiej patrolować niebezpieczne tereny i wjechać w trudno dostępne miejsca.

Wschowska policja korzysta z rowerów już od kilku lat. W sezonie letnim parole rowerowe często widziane są w Sławie i Wschowie. Dwa nowe jednoślady trafiły wczoraj do rąk sławskich policjantów.  Przed tamtejszym Komisariatem Policji Burmistrz Sławy Pan Cezary Sadrakuła oficjalnie przekazał nowy sprzęt, który pod wieloma względami góruje w służbie nad samochodami zwłaszcza w parkach miejskich, terenach zielonych, ośrodkach wypoczynkowych, rejonach plaż Jeziora Sławskiego. Nowe jednoślady pozwolą nadzorować większy obszar, lepiej patrolować niebezpieczne tereny i wjechać w trudno dostępne miejsca. Nowy policyjny nabytek również promuje aktywny tryb życia.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Sława, jak również w trosce o bezpieczeństwo odwiedzających nasz przyjeziorny rejon turystów, wczorajsze przekazanie sprzętu było kolejnym już wsparciem wschowskiej Policji przez sławskie władze samorządowe za co dziękujemy.

 

opr. podkom. Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa