Finał turnieju „Bezpieczne Wakacje z LUPO” - Aktualności - KPP Wschowa

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Finał turnieju „Bezpieczne Wakacje z LUPO”

Data publikacji 08.06.2018

Wspaniałe nagrody w postaci rowerów górskich z rąk włodarzy gmin Wschowa, Szlichtyngowa, Sława oraz Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie odebrali dzisiejsi zwycięzcy XIX już edycji Powiatowego Turnieju wiedzy o bezpieczeństwie „Bezpieczne Wakacje z LUPO”.

Dzisiaj (08 czerwca) poznaliśmy zwycięzców XIX-go już Powiatowego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczne Wakacje z Lupo”. Uczniowie klas V i VI szkół podstawowych z całego powiatu wschowskiego  sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwo oraz udzielania pierwszej pomocy.

W dzisiejszym turnieju udział wzięło 10-ciu reprezentantów szkół podstawowych, którzy wyłonieni zostali w eliminacjach szkolnych.

Najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk burmistrzów Wschowy, Sławy, Szlichtyngowej rowery górskie. Wyniki ogłosił insp. Tomasz Kłosowski - Komendant Powiatowy Policji we Wschowie.

I miejsce zajęła Anna Symilak ze Szkoły Podstawowej w Szlichtyngowej,

II miejsce zajął Tobiasz Skrzypczak ze Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach,

III miejsce zajęła Aleksandra Okrzymowska ze Szkoły Podstawowej w Osowej Sieni.

Zwycięzcy otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody - rowery górskie, które zostały ufundowane przez władze samorządowe ze Wschowy, Sławy, Szlichtyngowej, za co bardzo dziękujemy.

Przypomnijmy, że celem Turnieju było ograniczanie przestępczości oraz zjawisk patologicznych wśród dzieci i młodzieży.

 

opr. podkom. Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa