Konkurs dla przedszkoli na ODBLASK - Aktualności - KPP Wschowa

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs dla przedszkoli na ODBLASK

Data publikacji 28.02.2018

Komenda Główna Policji ogłosiła konkurs plastyczny dla przedszkolaków pn. „Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasków”. Chodzi o zaprojektowanie przez dzieci odblasku, który będzie symbolem akcji przez cały 2019 rok. Przedszkola mogą nadsyłać prace do KWP w Gorzowie Wlkp. do 31 końca br. Lista laureatów ogłoszona zostanie przez KGP dnia 31 sierpnia. Zapraszamy przedszkolaki do udziału w konkursie. Nagrody czekają!

Komenda Główna Policji zainicjowała konkurs plastyczny dla przedszkolaków pod hasłem „Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasków”. Jego celem jest promowanie bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego oraz idei noszenia w tym celu elementów odblaskowych. Stąd konkurs plastyczny adresowany do najmłodszych.

Do udziału w konkursie zapraszamy przedszkola z całego powiatu wschowskiego. Zadaniem dla przedszkolaków jest wykonanie projektu odblasku, który będzie symbolem akcji przez cały 2019 roku.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu przebiega on w trzech etapach: 

- etap I- na szczeblu uczestnika (przedszkola) – spośród przygotowanych przez dzieci projektów elementów odblaskowych wybierane są maksymalnie 3 prace konkursowe, które w terminie do 31 maja 2018 roku należy przesłać do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp., ul. Kwiatowa 10, 66-400 Gorzów Wlkp.

- etap II- na szczeblu Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.- polega na wyłonieniu spośród nadesłanych przez przedszkola prac konkursowych 5 prac finałowych i przekazanie wyników ( w terminie do 15 lipca 2018 roku) do Biura Ruchu Drogowego KGP;

- etap III – na szczeblu centralnym – spośród nadesłanych prac wybrani zostaną laureaci Konkursu. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie internetowej www.policja.pl do dnia 31 sierpnia 2018 roku.

Zapraszamy przedszkola i przedszkolaki do udziału w konkursie na projekt odblasku. Nagrody czekają!