Sportowe podsumowanie ferii zimowych - Aktualności - KPP Wschowa

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sportowe podsumowanie ferii zimowych

Data publikacji 27.02.2018

W miniony piątek (23 lutego) na sali sportowej CK i R we Wschowie odbyły się rozgrywki tenisa stołowego podsumowujące tegoroczne ferie zimowe. 37 uczestników, reprezentujących szkoły powiatu wschowskiego zostało nagrodzonych.

Ferie zimowe w województwie lubuskim ruszyły  12 lutego, a zakończyły się w miniony piątek. Wschowscy, sławscy policjanci podejmowali szereg działań prewencyjnych, kontrolnych wszystko w trosce o bezpieczeństwo naszych najmłodszych mieszkańców.  Wizyty w szkołach  w okresie poprzedzającym ferie, spotkania na tzw. półkoloniach, kontrole autobusów, wspólne działania ze strażą pożarną na wschowskich stawach to jedynie cześć podejmowanych działań prewencyjnych.

 W miniony piątek na sali sportowej CK i R odbył się turniej tenisa stołowego, gdzie 37 uczestników stanęło do rywalizacji.  Organizatorami turnieju byli: klub sportowy „Pogoń Wschowa”, Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie, Urząd Miasta i Gminy we Wschowie oraz wschowska Policja.

W poszczególnych kategoriach miejsca zajęli:

„Najlepsza ze Wschowy” okazała się Zuzanna Juraś,

„Najmłodszy ze Wschowy” okazał się Antoni Jazdon,

„ŻAKI”:

 1. Filip Krzak,
 2. Sebastian Ławecki,
 3. Maciej Skrzypczak

„JUNIOR młody”:

 1. Piotr Łada
 2. Jarosław Skiba
 3. Jakub Szykulski
 4. Kamil Stupny

„JUNIOR”:

 1. Mateusz Kufel
 2. Marcin Jóźwiak
 3. Joachim Piwek
 4. Jakub Szmagała

„ŻAKI Wschowa”:

 1. Bartosz Stocki
 2. Zuzanna Juraś
 3. Szczepan Malcher
 4. Michał Reszel.

Zwycięzcy otrzymali puchary, a wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, gadżety, medale. W trosce o naszych najmłodszych pieszych nie zabrakło również elementów odblaskowych.

 

opr. podkom. Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa