Czy rozpoznajesz tą kobietę? - Aktualności - KPP Wschowa

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Czy rozpoznajesz tą kobietę?

Data publikacji 12.09.2017

Wschowscy policjanci poszukują przedstawioną na załączonych zdjęciach z zapisu monitoringu kobietę, która 7 września br. tuż przed godziną 16.00 wybiegła ze sklepu jubilerskiego ze złotym łańcuszkiem wartym ponad 800 złotych. Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w jej identyfikacji i zatrzymaniu.

Do zdarzenia doszło 7 września br. tuż przed 16.00 w sklepie jubilerskim przy ulicy Niepodległości we Wschowie.

Młoda kobieta zainteresowana była złotymi łańcuszkami. Po upływie kilku minut i obejrzeniu przedstawionych propozycji przez ekspedientkę, wybierając najdroższy złoty łańcuszek warty ponad 800 złotych wybiegła ze sklepu, w kierunku ulicy Wolsztyńskiej.

Z relacji ekspedientki, jak i zapisu monitoringu wynika, że młoda kobieta mogła być w wieku 18 lat, niska, włosy spięte, koloru blond. Ubrana była w biały T-shirt, spodnie zielone moro, buty czarne, sportowe.

Wizytę w sklepie, zachowanie kobiety zarejestrował monitoring. Ktokolwiek ją rozpoznaje proszony jest o kontakt z dyżurnym wschowskiej Policji pod nr 655408211 bądź z Wydziałem Kryminalnym wschowskiej Komendy Policji pod nr 6555408250.

 

 

opr. podkom. Maja Piwowarska

KPP Wschowa