Wypadek śmiertelny na drodze wojewódzkiej nr 324 - Aktualności - KPP Wschowa

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek śmiertelny na drodze wojewódzkiej nr 324

Dzisiaj (28 sierpnia) po godzinie 12.00 na drodze wojewódzkiej nr 324 na wysokości mostku na Kanale Polskim doszło do zdarzenia drogowego w wyniku, którego zginął kierowca dostawczego Fiata. Obecnie policjanci ustalają przyczyny w jakich doszło do tego tragicznego zdarzenia. Osoby mające jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności w jakich doszło do wypadku proszone są o kontakt z KPP we Wschowie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący dostawczym Fiatem 23-letni mieszkaniec powiatu głogowskiego koło godziny 12.30 jadąc od strony Głogowa drogą W324 na wysokości mostku na Kanale Polskim najechał na barierki energochłonne, a następnie uderzając w filar mostku wypadł z drogi i wpadł do wody. W wyniku zderzenia pojazd zapalił się. Przybyłe na miejsce służby ratunkowe podjęły działania, ujawniając w kabinie pojazdu zwęglone zwłoki.   

Skierowano patrole policji, który zabezpieczają miejsce zdarzenia, grupę dochodzeniowo-śledczą. Pod nadzorem Prokuratora Rejonowego we Wschowie trwają czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tej tragedii.

Osoby mające jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności w jakich doszło do wypadku proszone są o kontakt z KPP we Wschowie pod nr telefonu 65 540 8211, bądź dzwoniąc pod nr 997.

 

opr. podkom. Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa