Policyjny turniej piłki nożnej w Górze - Aktualności - KPP Wschowa

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny turniej piłki nożnej w Górze

Data publikacji 08.05.2017

W miniony piątek (5 maja) na górowskim stadionie odbył się policyjny turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Górze. W rozgrywkach udział wzięło dziesięć drużyn z trzech województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Najlepszą drużyną okazała się grupa z Polkowic.

5 maja br. na boiskach Ośrodka Kultury Fizycznej w Górze odbył się II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji. Imprezę zorganizowano przy współudziale jednego z banków, Urzędu Miasta i Gminy w Górze oraz Starostwa Powiatowego w Górze.
W rozgrywkach udział wzięło dziesięć drużyn. Swoje reprezentacje wystawili: KMP Wrocław, KMP Leszno, KPP Góra, KPP Polkowice, KPP Trzebnica, KPP Wołów, KPP Rawicz, KPP Wschowa, Samorządowcy Ziemi Górowskiej oraz przedstawiciele Banku.
Zawodnicy w duchu sportowej rywalizacji kilka godzin walczyli o tytuł najlepszych. Po zakończeniu rozgrywek na podium stanęli funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, tuż za nimi gospodarze imprezy czyli policjanci z Góry, a na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna policjantów z leszczyńskiej Komendy.
Nagrody zwycięzcom wręczali m.in. Komendant Powiatowy Policji we Górze podkom. Krzysztof Cichla, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Górze nadkom. Jacek Gregor, Starosta Górowski Piotr Wołowicz, Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz oraz Dyrektor BZ WBK Edyta Zamelska.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

 

Źródło:

KPP Góra