Trwają poszukiwania 50- letniego Janusza SKRZYPCZAKA - Aktualności - KPP Wschowa

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Trwają poszukiwania 50- letniego Janusza SKRZYPCZAKA

Data publikacji 03.03.2017

Wschowscy policjanci wspólnie ze służbami ratowniczymi prowadzą intensywne poszukiwania za zaginionym 50-letnim Januszem Skrzypczakiem z Jędrzychowic. Mężczyzna wyszedł z domu 1 marca br. koło godziny 13.00, udając się do pracy. Do domu nie wrócił, kontakt z nim urwał się. Wszystkie osoby posiadające informacje proszone są o kontakt osobiście bądź telefonicznie z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wschowie pod nr 65 540 8250, 65 540 8211, bądź dzwoniąc na numer alarmowy 997.

Janusz Skrzypczak w ubiegłą środę (1 marca) koło godziny 13.00 wyjechał z domu do miejsca pracy w Kandlewie. Po pewnym czasie, upuścił miejsce pracy, odjeżdżając swoim samochodem w nieznanym kierunku. .  Pojazd odnaleziono zaparkowany w okolicach wałów rzeki Barycz za miejscowością Wyszanów, w okolicach drogi na Świerczów 2 marca koło godziny 19.00. Samochód był otwarty, kluczyki znajdowały się w stacyjce.

Mężczyzna wzrostu 180 cm, jest średniej budowy ciała. Oczy szare, włosy krótkie, siwe.

W dniu zaginięcia ubrany był w krótką, popielatą kurtkę zapinaną na zamek, bez kaptura. Spodnie jeansowe niebieskie, zieloną bluzę roboczą, czarną czapkę wełnianą oraz wysokie, czarne buty robocze.

Z uwagi na niebezpieczny, trudny teren prosimy o nie włączanie się do działań służb ratowniczych osób nie uwzględnionych w działaniach poszukiwawczych ze względów bezpieczeństwa.

Wszystkie osoby posiadające informacje, w szczególności z okolic Wyszanowa proszone są o kontakt osobiście bądź telefonicznie z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wschowie pod nr 65 540 8250 lub 65 540 8211, dzwoniąc na numer alarmowy 997.

 

opr. podkom. Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa